42. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie

Drodzy Państwo, w dniach 8-11 września 2015 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie. To renomowane wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją, skierowane jest do wystawców reprezentujących wszystkie sektory branży meblarskiej.

Tegoroczna 42. już edycja będzie urozmaicona wieloma wydarzeniami, do których z pewnością możemy zaliczyć szereg interesujących paneli dyskusyjnych, poruszających istotne kwestie dla branży meblarskiej.

W jednym z paneli dyskusyjnych głos zabierze dr inż. Tomasz Wiktorski oraz członkowie Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Na prelekcję pod tytułem „ Krajowy rynek mebli – boom czy recesja ?”  przygotujemy i omówimy zagadnienia zawarte w raporcie „Polaków Wydatki na Meble 2015”, opracowanym przez B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego.

Informacji m.in. o sprzedaży mebli w Polsce, sieci dystrybucji mebli, zagadnienia związane z planami zakupowymi Polaków wraz z tegorocznymi prognozami mogą Państwo wysłuchać w dniu 10.09.2015 (czwartek)  o godzinie 11:00 na scenie w hali numer 6.

 

Bez tytułu