44. edycja Międzynarodowych Targów Meblowy w Ostródzie

Drodzy Państwo, w dniach 5-8 wrzesień 2017 roku odbędą się Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie. To renomowe wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją, skierowane jest do wystawców reprezentujących wszystkie sektory branży meblarskiej.
Tegoroczna 44. już edycja będzie urozmaicona wieloma wydarzeniami, do których z pewnością możemy zaliczyć szereg interesujących paneli dyskusyjnych, poruszających istotne kwestie dla branży meblarskiej.

Miło nam poinformować, że B + R Studio Analizy Rynku Meblarskiego zostało Ambasadorem Strefy e-commerce Międzynarodowych Targów Meblowych. Strefa e-commerce została przygotowana z uwagi na rosnące zainteresowanie zakupami za pośrednictwem Internetu.

Uczestnicy Targów będą mieli możliwość poszerzenie wiedzy dotyczącej zachowań zakupowych konsumentów w Internecie, oczekiwań wobec producentów i dystrybutorów mebli w sprzedaży online oraz poznać perspektywy rozwoju rynku.

Na prelekcję pod tytułem „Rozwój rynku e-commerce w branży meblarskiej” przygotujemy i omówimy zagadnienia zawarte w raporcie „E-commerce w branży meblarskiej”, opracowanym przez B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego.

Pobierz bilet, weź udział w prelekcjach: expobilety.pl

Rozwój rynku e-commerce w branży meblarskiej

31.08.2017 11:42