Dumni z polskich mebli – podsumowanie

Nadrzędnym celem kampanii „Dumni z polskich mebli” było przede wszystkim zwiększenie świadomości, że mebel nie jest wyłącznie przedmiotem stricte użytkowym. Chcieliśmy przekonać, że warto zadbać o właściwy wybór mebli spełniających nasze oczekiwania. Życzeniem była również zmiana myślenia i nastawienia. Meble kształtują przecież nasze najbliższe otoczenie. Chcieliśmy podkreślić, że warto o nie dbać i sięgać po meble wyprodukowane w Polsce, zaprojektowane przez utalentowanych polskich projektantów.

Przez całe czas trwania naszych działań zależało nam również na prezentacji branży meblarskiej. Chcieliśmy przedstawić, że polscy przedsiębiorcy odnoszą sukcesy w globalnej gospodarce, często zaczynając od przysłowiowego zera. I co ważne mimo sukcesu wciąż realizują kolejne plany. Firmy stają się coraz bardziej nowoczesne i wprowadzają coraz więcej innowacyjnych rozwiązań stając się potęgą meblarską. Producenci, projektanci i rzemieślnicy potrafią reagować i szybko dostosować się do potrzeb rynku. To z pewnością atut polskiej branży meblarskiej.

Co tydzień przekazywaliśmy kluczowe w danym czasie informacje. Staraliśmy się przedstawić, że mamy branżę, z której działalności i sukcesu można być dumnym. Sądzimy, że motywacja, z jaką przystąpiliśmy do tego przedsięwzięcia nie opuszczała nas przez cały czas prowadzenia działań (ponad dwa lata) i wielu odbiorców mogło się dowiedzieć, że polskie meble to dobry produkt.

Polscy producenci mebli są czołowymi eksporterami mebli. Potrafimy produkować i sprzedawać. Czeka nas jeszcze praca nad marką – POLSKIE MEBLE.

dumn