KONKURS „DIAMENT MEBLARSTWA – NAJLEPSZE SALONY MEBLOWE 2013”

B+R Studio pomaga w organizacji i realizacji Konkursu „Diament Meblarstwa – Najlepsze Salony Meblowe 2013”, który ruszył 29 października. Salony do udziału w konkursie może zgłosić każdy. Jeżeli dokonywaliśmy zakupów i jesteśmy zadowoleni nie należy zwlekać ze zgłoszeniem.

Zadaniem konkursu „Diament Meblarstwa – Najlepsze Salony Meblowe 2013” jest wybranie najlepszych salonów meblowych w Polsce. Jeżeli niedawno kupiliśmy meble, spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą, możliwość wyboru nas zaskoczyła, a sprzedawca ujął nas profesjonalizmem to nie należy zwlekać i zgłosić ten salon tutaj.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.salony.diamentmeblarstwa.pl i wypełnić krótki formularz. Konkurs to ważna inicjatywa biorąc pod uwagę, że sprzedaż mebli na rynku klientów detalicznych od kilku lat spada. Odbywający się od wielu lat konkurs „Diament Meblarstwa”, w tym roku został dodatkowo rozszerzony o kategorię najlepsze salony meblowe! To pierwsza tego rodzaju inicjatywa adresowana do salonów. Warto śledzić wyniki konkursu „Diament Meblarstwa – Najlepsze Salony Meblowe 2013”.