Nadchodzi sezon dla branży

Wrzesień będzie obfitował w wiele ważnych wydarzeń dla branży meblarskiej, w których warto uczestniczyć. Po pierwsze, aby dowiedzieć się, jaka jest sytuacja branży meblarskiej, a po drugie jakie są prognozy, co do jej przyszłej sytuacji. Mało tego, poznać najnowsze trendy.

Wydarzeniem, którego nie można pominąć są 40 Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie. Odbywać się będą w dn. 3-6 września 2013 roku. To jedna z ważniejszych imprez w branży.

Drugiego dnia Targów w Ostródzie, 4 września, dwa warsztaty poprowadzi dr inż. Tomasz Wiktorski. Tematem pierwszego będzie „Eksport polskich mebli na rynki Europy Wschodniej”, natomiast drugiego „Rynek mebli tapicerowanych w Polsce”.

Ponadto w Dobrodzieniu, na terenie Dobroteki odbędą się Targi Meblowe Dobrodzień 2013, które potrwają od 30 sierpnia do 15 września. W pierwszym miesiącu po wakacjach będą mieć miejsce również w Warszawie dwa wydarzenia związane z branżą meblarską, mianowicie Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz a także Office Fair 2013.