Polaków wydatki na meble 2013

Po raz pierwszy od dłuższego czasu odbyło się ogólnopolskie badanie rynku meblarskiego. Badanie zostało wznowione z inicjatywy B+R Studio i przygotowane wspólnie z Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli, a jego wyniki ukażą się w raporcie „Polaków wydatki na meble 2013”.

Już teraz wiemy, że w 2012 roku odsetek osób dokonujących zakupu mebli wyniósł 23%. Raport, który ukaże się jeszcze w styczniu, będzie narzędziem zarówno prostym, ponieważ przynosi odpowiedź na pytania, jaka będzie wartość rynku meblarskiego w 2013 roku, jak i wyrafinowanym, ponieważ wskazuje na przykład jak zmieniające się struktury społeczne (wykształcenie, wiek, wielkość gospodarstw domowych) wpływają na popyt na meble.

Niezaprzeczalnie raport ten będzie narzędziem użytecznym do codziennej pracy, ponieważ pokazuje potencjał regionów, zachowania osób pochodzących z różnych miejscowości, a wszystkie dane przedstawione są z komentarzem branżowym wskazującym na istotne wnioski płynące z liczb, tak że nawet mniej zaawansowany użytkownik będzie przez autora prowadzony przez cały materiał.

Wreszcie raport jest narzędziem profesjonalnym, ponieważ zawiera komplet wyników w postaci źródłowej, które można wykorzystywać do dalszych własnych analiz.

Wszyscy zainteresowani  raportem „Polaków wydatki na meble 2013”, którzy prześlą na adres: brstudio@brstudio.eu swoje dane otrzymają kupon upoważniający do 10% rabatu przy jego zakupie.