Polaków wydatki na meble. Raport Rynkowy 2013

Przekazujemy Państwu najnowszą edycję raportu „Polaków wydatki na meble 2013” zawierającą wyniki własnych badań przeprowadzonych na reprezentatywnej grupie mieszkańców Polski, a przygotowany wspólnie przez ekspertów B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego i Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Strona tytułowa raportu

Z raportu dowiedzą się Państwo na przykład:

  • jaka będzie dynamika i wartość rynku meblarskiego klientów indywidualnych w Polsce w 2013 roku,

  • na ile procent sprzedaży można liczyć w poszczególnych województwach,

  • ile i na jakie meble wydają Polacy najwięcej,

  • czy warto lokować sklep w centrum handlowym,

  • jak optymalnie przygotować ofertę różnych typów mebli pod kątem cenowym.

W obecnej edycji raportu przedstawiliśmy jednak więcej niż tylko rynek mebli. Sięgnęliśmy głębiej i zaprezentowaliśmy informacje ze źródeł oficjalnych dotyczące innych produktów stanowiących wyposażenie mieszkań, a to ważne informacje zarówno dla handlowców jak i producentów. W drugiej części raportu mają Państwo informacje na temat:

  • jak zmieniały się wydatki na AGD, RTV, dywany, szkło, materiały włókiennicze i meble w ostatnich latach,

  • ile na te towary wydają pracujący na własny rachunek, pracownicy, rolnicy, emeryci lub renciści.

Trudno sobie wyobrazić na ile jeszcze zagadnień nurtujących Państwa można znaleźć odpowiedzi w raporcie, który jako narzędzie profesjonalne zawiera komplet wyników z badań w postaci źródłowej, i które można wykorzystywać do dalszych, własnych analiz w programach SPSS, Matlab, czy Excel i innych.

Jeżeli mają Państwo przeczucie, że sprzedaż mebli w Polsce zmieniła się, ale brakuje wam wiarygodnych danych to raport „Wydatki Polaków na meble 2013” przynosi odpowiedzi i krok po kroku wyjaśni niuanse procesów bezpośrednio oddziaływujących na Państwa biznes.

Raport można nabyć za pośrednictwem biura IZBY na dogodnych warunkach. Szczegółowy cennik i wyciąg z raportu są zamieszczone są na stronach Izby oraz B+R Studio.

Czy chcecie wyprzedzać konkurencje? Jeśli tak, to raport „Polaków wydatki na meble 2013” powinien już leżeć na Państwa biurku.

Z poważaniem

dr inż. Marek Adamowicz, dyrektor biura OIGPM

dr inż. Tomasz Wiktorski, właściciel B+R Studio