Seminarium: Polskie Meble Outlook 2019

„Zamówienia wciąż napływają, ale klienci oczekują niskich cen, których polscy meblarze nie będą w stanie zaoferować jeśli nie zoptymalizują biznesu.”

9 edycja raportu Polskie Meble Outlook już dostępna!

Niniejszym serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium, „Czy produkcja mebli w Polsce ma się dobrze?”, które odbędzie się we wtorek 12 marca podczas Targów Meble Polska w Poznaniu, w Pawilonie 7 sala 1C w godzinach 13:00-1400. Podczas seminarium odbędzie się oficjalna premiera raportu „Polskie Meble Outlook 2019” przygotowanego pod kierunkiem dr inż. Tomasza Wiktorskiego.

Tegoroczny raport „Polskie Meble Outlook” to już 9. edycja opracowania syntetycznie opisującego polską branżę meblarską. W niniejszym raporcie ukazujemy dynamiczne zmiany, które zachodzą na polskim rynku mebli. Zmiany te sygnalizują potrzebę zmian w prowadzeniu biznesu, a przygotowany raport ma na celu pomóc w konfrontacji doświadczeń firm z obiektywnymi danymi dotyczącymi całej branży.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsce i godzina rozpoczęcia spotkania:

Pawilon 7, sala 1 C

12.03.2019 r. (wtorek), godz. 13:00- 14:00

Pobierz ofertę na Raport (plik PDF)

Wszystkie zamówienia złożone na Raport podczas trwania targów Meble Polska 2019 tj. do 15.03.2019 uprawniają do otrzymania kodu rabatowego o wartości 500 zł na dowolny pakiet raportu.

*Zdjęcie okładkowe za pozwoleniem: kolekcja mebli do jadalni Cortina, Meble Wójcik