Prognoza Eksportu Mebli 2012

Niemcy umacniają pozycję lidera w gronie odbiorców polskich mebli.

Kierunki eksportu polskich mebli od lat są utarte, ale dynamika zmian jest w tym roku wyraźnie widoczna. Wykonana przez B+R Studio prognoza eksportu mebli wskazuje, w których kierunkach eksport mebli napotyka trudności, a w których dynamicznie rośnie. Warto zapoznać się z opracowaniem, które rzuca światło na obecną sytuację rynkową.

W opracowaniu przedstawiono nie tylko przewidywaną strukturę geograficzną eksportu mebli, ale również prognozę uwzględniającą grupy mebli i przeciętne ceny w eksporcie. Analizy zostały wykonane w ujęciu wartościowym w euro oraz wolumenowym w tonach eksportowanych mebli. Takie podejście pozwala na wskazanie zmian w strukturze polskiego eksportu.

Opracowanie „Prognoza eksportu mebli 2012” to bardzo ważna pozycja przy planowaniu budżetów i strategii na rok 2013. o ileż łatwiej zaplanować działania marketingowe i wysokość sprzedaży, kiedy wiemy jakie nastroje panują na poszczególnych rynkach!

Dotychczas z naszych raportów wielokrotnie korzystały takie firmy jak: IMS, GAMET, KLER, PAGED, AGATA Meble, ABRA, BRW, FORTE

Jeżeli nadal mają Państwo pytania odnośnie tego, jak najlepiej wykorzystać wiedzę zawartą w raporcie jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresami email i telefonami 790 027 920 lub brstudio@brstudio.eu

Raport można nabyć za pośrednictwem biura IZBY na dogodnych warunkach. Dostępne są następujące opcje: przelew, pobranie przy dostawie, płatność ratalna. Cena podstawowej wersji raportu to jedynie 990 zł netto (Szczegółowy cennik: Cennik-prognoza-eksportu;Wyciąg z raportu: prognoza-eksportu-mebli-2012-wyciag)

Więcej informacji Michał Strzelecki 22 517 77 16, email: michal.strzelecki@oigpm.org.pl.

Łączymy wyrazy szacunku i pozdrowienia

Autorzy

dr inż. Marek Adamowicz, dr inż. Tomasz Wiktorski