Raport: Rynek mebli kuchennych w Polsce 2012

Z dużą satysfakcją prezentujemy najnowszy raport Rynek mebli kuchennych w Polsce 2012 opracowany przez ekspertów Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli i B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego.

W naszej pracy spotykamy się z wieloma firmami i rozmawiamy z wieloma ludźmi. Z tych rozmów wynika, że obecnie jednym wiedzie się gorzej, ale inni potrafią odnosić sukcesy. Kierując się tymi doświadczeniami i przykładami stworzyliśmy raport, którego celem jest dostarczenie konkretnych danych do podejmowania decyzji strategicznych i unikania błędów, a to przecież w biznesie bardzo istotna rzecz. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, czy stworzone przez nas narzędzie pomoże w Państwa pracy, to uważam, że warto jest zapoznać się z dalszą częścią opracowania.

W raporcie Rynek mebli kuchennych w Polsce 2012 znajdą Państwo odpowiedzi na następujące pytania:

  • Kiedy warto inwestować w produkcję i sprzedaż mebli kuchennych?
  • Czym różnią się meble ekonomiczne od tych z sektora średniego i wyższego?
  • Jaka ilość kuchni trafia do nowego budownictwa?
  • Gdzie lokować sprzedaż, aby przynosiła zyski?
  • W których województwach najwięcej wydaje się na meble kuchenne?

Ten raport to kolejne opracowanie ekspertów B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego. Jest to unikatowa pozycja prezentująca rynek mebli kuchennych. Autorzy korzystali nie tylko z oficjalnych źródeł tj.: publikacji i baz danych Głównego Urzędu Statystycznego, baz danych Służby Celnej, ale również badań prowadzonych przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania „Diagnoza społeczna”, badań wykonanych na zlecenie Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli oraz przeprowadzonego przez B+R Studio wywiadu eksperckiego i analiz własnych.

Opracowany materiał to narzędzie zarówno dla producentów, jak i dla handlowców oraz dostawców, ponieważ zawiera bazy danych na temat producentów i importerów. Dotychczas z naszych raportów wielokrotnie korzystały takie firmy jak: IMS, GAMET, KLER, PAGED, AGATA Meble, ABRA, BRW, FORTE

Jeżeli nadal mają Państwo pytania odnośnie tego, jak najlepiej wykorzystać wiedzę zawartą w raporcie jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresami email i telefonami 790 027 920 lub brstudio@brstudio.eu

Raport można nabyć za pośrednictwem biura IZBY na dogodnych warunkach. Dostępne są następujące opcje: przelew, pobranie przy dostawie, płatność ratalna. Cena podstawowej wersji raportu to jedynie 990 zł netto. Szczegółowy cennik, w załączeniu. Więcej informacji Michał Strzelecki 22 517 77 16, email: michal.strzelecki@oigpm.org.pl.

Łączymy wyrazy szacunku i pozdrowienia

Autorzy

dr inż. Marek Adamowicz, dr inż. Tomasz Wiktorski

 

Załączniki:

Cennik raportu: Cennik raportu Rynek mebli kuchennych w Polsce 2012

Wyciąg raportu: Meble_kuchenne_wyciag