Ulga Na B+R – Seminarium

„Działalność badawczo- rozwojowa to: „działalność twórcza obejmującą badania naukowe lub prace rozwojowe, podejmowana w sposób systematyczny w celu zwiększenia zasobów wiedzy oraz wykorzystania zasobów wiedzy do tworzenia nowych zastosowań”.

Prace rozwojowe prowadzi większość firm meblarskich.

Niniejszym serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w seminarium dr inż. Tomasza Wiktorskiego „Wdrażasz nowe produkty? Możesz skorzystać z ulgi podatkowej na B+R”, która odbędzie się podczas Targów Meble Polska. Podczas spotkania wspólnie ocenimy, czy Państwa firma może zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych oraz zwiększyć innowacyjność i konkurencyjność na rynku.

Każda firma, która opracowuje nowe produkty może skorzystać z tak zwanej ulgi na prace badawczo- rozwojowe. Dotyczy to także firm produkujących meble, ponieważ zaczynając od procesów tworzenia prototypu, doboru odpowiednich farb i lakierów, aż do przygotowania szablonów i produkcyjnej serii zero, wszystkie działania można zakwalifikować do prac rozwojowych, a co za tym idzie mogą być objęte ulgą.

Miejsce i godzina rozpoczęcia spotkania:

Pawilon 7, sala 1B

14.03.2019 r. (czwartek), godz. 14.15- 15.00

Autor: md
11.03.2019 08:34