Wystawa na targach meblowych w Indiach

Wystawa na targach meblowych w Indiach

Prognozuje się, że PKB na rynku indyjskim wzrośnie o 7,4% w roku 2021, co zostało opisane przez Światowy Bank. Jako jedyna gospodarka, po Chinach nie stanie w obliczu kryzysu związanego z epidemią COVID-19.

Poniższy projekt ułatwi dostęp do indyjskiego rynku meblarskiego!

Daje on możliwość wzięcia udziału w największych targach meblowych w Indiach, w specjalnym pawilonie Polish Furniture Pavilion. Organizator pomoże Państwu w handlu, jak również w obsłudze logistycznej towarów oraz przy odprawie celnej (koszty transportu i odprawy celnej nie są wliczone).

Jedną opcją jest wysłanie tylko towarów i materiałów reklamowych, a odpowiednio przygotowany zespół w Indiach zajmie się resztą.

Jak to działa?

1. Państwa produkt będzie wyświetlany na targach wnętrz w Indiach, na kluczowym metropolitalnym rynku w Mumbaju (komercyjna stolica Indii) oraz w specjalnym pawilonie przeznaczonym dla polskich firm. Jest to 200 m2, z czego Państwa firma otrzyma 15 m2.

2. Jeśli będziecie Państwo uczestniczyć osobiście w targach to organizator zapewni Wam stoisko oraz przedstawiciela, który pomoże podczas rozmów z klientami oraz w nawiązywaniu kontaktów. Natomiast jeżeli nie mogliby Państwo wziąć udziału w targach to firma oferuje pomoc przy reprezentowaniu stoiska oraz przy pozyskaniu klientów i zamówień. Zapewniając Waszej firmie cenne połączenie w czasie trwania targów.

3. Szczegółowe i ukierunkowane do grup docelowych materiały promocyjne zostaną rozpowszechnione do wszystkich mediów indyjskich (reklama drukowana, media społecznościowe, marketing bezpośredni, rozmowy osobiste i zaproszenia). Zespół ten będzie również zajmował się bezpośrednią sprzedażą Państwa produktów podczas targów.

4. Otrzymają Państwo pomoc w zakresie zapytań, które zostaną przesłane bezpośrednio do Państwa w Polsce za pośrednictwem firmy handlowej.

5. Po sfinalizowaniu zamówienia firma zapewni Państwa firmie wsparcie logistyczne, w tym rozliczenia, odprawę celną i transport produktów do końcowego klienta (rozliczenie według kosztów rzeczywistych).

Cennik:

Wariant I – Obecność na targach i wsparcie na miejscu.
-15 m2 powierzchni na targach w pawilonie Polish Furniture Pavilionat Index – Mumbaj i Nowe Delhi
-Reprezentacja i promocja
-Oferta pakietu: 2 500 USD + 18% podatek usług.
-Prowizja: 15% od wartości sprzedaży.
-Oferta ograniczona do 10 firm.

Wariant II – Obecność na targach, wsparcie na miejscu i promowanie na rynku przez 1 rok
-15 m2 powierzchni na targach w pawilonie Polish Furniture Pavilionat Index – Mumbaj i Nowe Delhi
-Reprezentacja i promocja
-Oferta pakietu: 2 500 USD + 18% podatek usług i miesięczna opłata administracyjna 160 USD.
-Prowizja: 15% od wartości sprzedaży.
-Oferta ograniczona do 6 firm.

Państwa przedstawiciel w Indiach zajmie się promowaniem i sprzedażą w grupie docelowej na rynku indyjskim. Będzie zajmował się tym wyszkolony zespół ds. promocji, który skontaktuje się z architektami zajmującymi się projektami, handlowcami i importerami w celu promowania Waszych produktów i zapewnienia połączenie między Państwa firmą a rynkiem indyjskim.

Zespół ten będzie również pełnił funkcję sprzedażową, bezpośrednio sprzedając produkty na rynek indyjski, do segmentu b2b. Przygotowane będą również dla Państwa raporty miesięczne oraz będą dostępne do Państwa dyspozycji osoby, które odpowiedzą na nurtujące pytania. Wyszkolony i doświadczony zespół skontaktuje się z Państwem i wypromuje Wasze produkty w całych Indiach, dotrą oni do architektów, dealerów i dystrybutorów handlu detalicznego.

Wszystkie towary wystawiane na tragach zostaną repatriowane do Polski na koszt właścicieli lub usunięte po targach. Natomiast tam gdzie będzie to możliwe, produkty będą sprzedawane po nominalnych cenach po zakończeniu targów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wzięciem udziału w targach zapraszamy do kontaktu:
tomasz.wiktorski@brstudio.eu
790 027 920