Zapraszamy na Śląski Czerwiec Projektowy

Śląski Czerwiec Projektowy to seria wydarzeń, które poświęcone są sztuce użytkowej. Inicjatywa powstała przez zjednoczenie śląskich instytucji działających w obszarze design. Ich wspólnym celem jest tworzenie warunków do rozwoju kreatywności projektowej upowszechniających wykorzystanie usług projektowych w życiu codziennym. Pierwsza edycja została zainicjowana przez Dobrotekę i realizowana jest wspólnie m.in. z Galerią Wnętrz Domar, ASP Wrocław, ASP Katowice, Instytutem Sztuki przy Uniwersytecie Opolskim,  z Wydziałem Architektury Wnętrz Politechniki Śląskiej w Gliwicach, z Zamkiem Cieszyn, Galerią Sztuki Współczesnej.

Inauguracja programu odbyła się 05.06.2014 r. o godz. 15 w Dobrotece znajdującej się w Dobrodzieniu przy ul. Oleskiej 35 .

W ramach współpracy B+R Studio z Dobroteką przy projekcie „Apartament Przyszłości” serdecznie zapraszamy na udział w wydarzeniach towarzyszących Śląskiemu Czerwcowi Projektowemu. W dniu 25 czerwca odbędzie się otwarcie Apartamentu Przyszłości mieszczącego się w Dobrotece.