Znamy zwycięzców konkursu na najlepsze prace dyplomowe

Zorganizowany przez firmę B+R Studio konkurs na najlepszą pracę dyplomową w obszarze „Meble-branża meblarska-przestrzeń mieszkania”  zakończył się z dniem 30 września 2014. Konkurs spotkał się z dużym uznaniem ze strony studentów, z czego się bardzo cieszymy i dziękujemy.

Takie zainteresowanie zachęca nas do organizowania  kolejnych edycji . Kolejna edycja zostanie ogłoszona już w najbliższych miesiącach. Według jury 3 prace spełniały wymogi i były najbliższe tematyce konkursu.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Pani Aleksandra Skoczylas z pracą „Analiza i ocena logistycznej sprawności produktu na wybranym przykładzie”. Według oceniających zaprezentowany temat jest bardzo istotny dla wielu firm. Poruszony temat  o  udoskonaleniu  logistyki w firmach meblarskich, jest obecnie jednym z najbardziej obiecujących obszarów generowania oszczędności i zwiększania zyskowności obrotu meblami.

II miejsce – Pani Anna Sanetra z pracą „AINO – projekt mebla do ograniczonej przestrzeni”.

Temat poszukiwania nowej formy w meblach i tworzenia wartości dodanej poprzez wzornictwo  jest tematem bardzo aktualnym w meblarstwie. W pracy Pani Anny należy doceniono przeprowadzenie analizy uwarunkowań rynkowych w sposób ciekawy, szeroki i konsekwentny.

Wyróżnienie – Pan Mirosław Bonowski z pracą „Projekt złącza zatrzaskowego do łączenia elementów płytowych”.

Temat poszukiwania nowych złącz zatrzaskowych jest dla branży meblarskiej tematem ważnym ale bardzo specjalistycznym. Praca Pana Bonowskiego charakteryzuje się dociekliwością i dobrym warsztatem z zakresu modelowania właściwości analizowanego rozwiązania oraz badań wytrzymałościowych.

B+R Studio wspiera i promuje młodych utalentowanych ludzi w ich dalszej edukacji i rozwoju zawodowym.  Jesteśmy przekonani, że tworzenie wiedzy wokół mebli jest drogą do rozwoju branży meblowej.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom jak i dziękujemy wszystkim patronom honorowym oraz medialnym, które objęły patronat konkursu na najlepszą pracę dyplomową w obszarze „Meble-branża meblarska-przestrzeń mieszkania”.  Dzięki takiemu wsparciu konkurs jest bardziej rozpoznawalny i możemy mieć pewność, że informacje o kolejnych edycjach konkursu, dotrą do szerokiej grupy odbiorców.

 

Organizatorzy i Patroni konkursu:

logo brdobrotekaoigmp       lobo_bizes_meble  meble_pl