Raport za darmo !

Firma B+R Studio przeanalizowała gazetki reklamowe sklepów, oferujących meble tapicerowane. Na podstawie analizy, pozyskano takie informacje jak:

  • rodzaj mebla tapicerowanego
  • półka cenowa
  • kolorystyka mebli
  • rodzaj tkaniny

Wszystkie informacje zostały zawarte w opracowaniu „Analiza mebli tapicerowanych z półki ekonomicznej na podstawie wybranych gazetek promocyjnych”.

Aby otrzymać darmowy raport, prosimy o wysłanie do nas maila na brstudio@brstudio.eu z informacją, jaką firmę Państwo reprezentują. Raport zostanie do Państwa wysłany w formacie PDF.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego w celu otrzymywania drogą elektroniczną wiadomości na tematy związane z rynkiem meblarskim. Oświadczam, że znam prawo do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Dane podaję dobrowolnie.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych drogą elektroniczną przez B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego z siedzibą w Kietlinie przy ul. Słonecznej 3, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2002r., Nr 144, poz. 1204).