Ranking meblowych e-sklepów w Europie

Przygotowaliśmy dla Państwa raport Ranking meblowych e-sklepów w Europie. Poddaliśmy analizie sklepy internetowe posiadające w swojej ofercie meble i artykuły dekoracyjne, z wyłączeniem portali aukcyjnych. Na tej podstawie przygotowaliśmy ranking najczęściej odwiedzanych e-sklepów w wybranych krajach europejskich.

Badaniem objęliśmy kraje takie jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Finlandia, Grecja, Holandia, Niemcy, Norwegia, Polska, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwecja, Ukraina, oraz Węgry.

Raport dostarczy Państwu między innymi informacji na temat najpopularniejszych e-sklepów pod względem liczby odwiedzających oraz generowania największego ruchu na stronie. W raporcie zwrócono również uwagę na e-sklepy, które istnieją w więcej niż jednym kraju.

Rynek e-commerce w ostatnich latach rozwija się dynamicznie, ale kosztem rynku sklepów stacjonarnych. Jak wygląda rynek w innych krajach? Które e- sklepy są najbardziej popularne? Nasz raport przybliży Państwu wiedzę na ten temat.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących e-sklepów meblowych w Europie, to zachęcamy do nabycia naszego raportu.

Więcej informacji o raporcie:

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem raportu:

Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem raportu Ranking meblowych e-sklepów w Europie, zapraszamy do kontaktu: milena.dorozinska@brstudio.eu

Zdjęcie na okładce /za pozwoleniem/ meble.pl