pol    en

Zapraszamy do wystawienia się na targach High Point Market 2024-2025.

Czym jest High Point Market i dlaczego warto wziąć udział?

Są to największe i najstarsze targi meblowe na świecie, które odbywają się w mieście High Point w stanie Karolina Północna. Do dyspozycji meblarzy oddawane jest około 1 mln mkw powierzchni wystawienniczej w 180 budynkach. W ciągu roku odbywają się dwie edycje targów ściągające nawet 2 tys. wystawców, których stoiska odwiedzane są przez ponad 75 tys. osób związanych z branżą meblarską głównie z USA, ale także z całego świata.

Jaki jest cel udziału?

Polska jako największy eksporter mebli w Europie oraz drugi na świecie ma potencjał i ambicje, aby zawalczyć o jeden z największych rynków meblowych jakim jest bez wątpienia rynek amerykański. Celem udziału jest wsparcie ekspansji polskich firm na rynku Stanów Zjednoczonych w formie grupowej wystawy podczas targów High Point Market z usługami doradczymi, promocyjnymi i logistycznymi.

Czy jest to nasze pierwsze podejście?

Z dumą możemy powiedzieć, że nie! Przy wsparciu Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli i B+R Studio w edycji jesień 2022 udział wzięły firmy: Homenestry, BRW, Intermeble, Wajnert oraz Meble Wójcik, w edycji wiosiennej 2023 dołączyła Fabryka Mebli Spin, a na zbliżającej się jesiennej edycji 2023 powitamy w naszych szeregach firmę Gała Meble. 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału. Jest to niepowtarzalna szansa na promocję polskiego wzornictwa meblowego i wzbudzenie zainteresowania otwartego na nowości potężnego rynku amerykańskiego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej oferty znajdującymi się w załączniku oraz do odwiedzenia naszych stron na oigpm, facebook oraz linkedin.

Kiedy dokładnie odbędą się targi i co oferujemy?

  • uczestnictwo w 3 edycjach targów (targi mają dwie edycje w roku) wiosna 2024 - jesień 2024 - wiosna 2025
  • Projekt i wykonanie stoiska
  • Transport mebli i elementów na pierwszą edycję
  • Warsztat przed targami
  • Kampania medialna do odbiorców profesjonalnych w USA
  • Obsługę stoiska i drobny poczęstunek
  • Opiekę organizatorów w kwestiach logistycznych
  • Wsparcie w pozyskaniu klientów

Trwają zapisy do edycji wiosennej 2024! Oferta ważna tylko do 20 listopada 2023!

Więcej szczegółów oraz cennik w prezentacji poniżej:

Oferta rozwoju eksportu na rynek USA

 High point 3 edycje

Kontakt:

Tomasz  Wiktorski
+48 790 027 920
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
Michał Strzelecki
+48 604 322 263 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.