pol    en

Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń i rozmów z przedstawicielami branży meblarskiej, B+R Studio w swojej ofercie prowadzi usługi typu „Marketing inteligence and research”.

Polega to na systematycznym gromadzeniu istotnych informacji z punktu widzenia branży, które następnie poddawane są analizie. Ma ona na celu ułatwić Państwu podejmowanie ważnych decyzji w firmie przy określeniu możliwości rynkowych oraz opracowywaniu strategii i określeniu wskaźników rozwoju.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, realizację usług stosujemy w oparciu o autorską metodykę BRS 360°. Metodyka BRS 360° polega na połączeniu kilku metod badawczych, m.in.:

– badania desk research, np. w zakresie danych o produkcji, wymianie handlowej, koniunkturze
– badania focusowe, np. pogłębione wywiady eksperckie,
– badania ilościowe, np. na reprezentatywnej grupie Polaków,
– monitoringu firm lub marek.

Na podstawie opracowanych narzędzi i zrealizowanych badań rynkowych, analizy oraz wniosków przygotowujemy raport, jak również prezentację dla zarządu czy e-book. Oferujemy również wsparcie promocji zrealizowanych projektów badawczych.

Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu podejściu minimalizujemy ryzyko pominięcia istotnych czynników wpływających na rynek, zapewniamy obiektywność podejścia oraz optymalizację kosztów realizacji.

Nasze mocne strony to:
– Wieloletnie doświadczenie w badaniu rynku meblarskiego w Polsce.
– Doświadczenie w zakresie badań konsumenckich.
– Bardzo dobra znajomość funkcjonowania firm produkujących meble i dostawców dla branży
– Kontakty z osobami decydującymi w fabrykach mebli.
– Wiedza marketingowa zapewniająca dotarcie do potencjalnych klientów.
– Zespół gwarantujący wykonalność organizacyjną projektu. 

 

Zrealizowane projekty

Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń związanych z realizacją usług opartych na metodyce BRS 360°, poniżej przedstawiamy Państwu kilka analiz przypadków odnoszących się do naszych klientów. Pragniemy w ten sposób pokazać Państwu, jak efektywnie nasza autorska metodyka BRS 360° może być dostosowana do unikalnych potrzeb klientów z różnych dziedzin branży meblarskiej i jakie korzyści mogą wyniknąć z jej zastosowania.
 
Mamy nadzieję, że nasza prezentacja oparta na konkretnych przykładach pozwoli jeszcze lepiej zrozumieć, w jaki sposób metodyka BRS 360° może przynieść korzyści i wspomóc rozwój Państwa firmy w konkretnym kontekście rynkowym.
 
Case study 01
 
 

Poniżej przedstawiamy również przykłady zrealizowanych projektów w formie raportu e-book według metodyki BRS 360°.

 

Zainteresował Państwa temat? Skontaktuj się z naszym doradcą:

Milena Dorozińska: 792 73 12 01; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.