pol    en

o nas

Firma B+R STUDIO należy do World Furniture Confederation

B+R Studio to zespół ekspertów specjalizujących się w analizach rynku meblarskiego w Polsce i za granicą. Ze względu na wąską specjalizację potrafimy dotrzeć do sedna mechanizmów rządzących rynkiem i podpowiedzieć dobre rozwiązania. Z uwagi na nasze doświadczenie oszczędzamy Twój czas.

  • 97% klientów korzystających z usług B+R Studio jest zadowolonych, ponieważ dostarczyliśmy wiedzę, której potrzebowali
  • 97% klientów poleciłoby usługi B+R Studio swoim znajomym
  • 85% klientów stwierdziło, że zrealizowana usługa w pełni spełniła ich oczekiwania, a 15% klientów zaproponowało dodatkowo rozszerzenie zakresu usług B+R Studio o nową wiedzę
  • 45% klientów B+R Studio regularnie korzysta z naszych usług
  • 65% klientów zadeklarowało, że ponownie zwróci się do B+R Studio  jeśli będą mieli potrzebę zdobycia nowej wiedzy

 Wyniki na podstawie ankiety satysfakcji klienta realizowanej po wykonaniu usług w latach 2010-2014

 

Referencje:

„Byliśmy kiedyś na Państwa prezentacji. Wcześniej produkowaliśmy meble łazienkowe, ale tam Pan pokazywał, że meble łazienkowe to tylko 2% rynku, a skrzyniowe to 28%. No i teraz od roku robimy meble do salonów i firma rozwija się świetnie.” – właściciel mikrofirmy z Opolszczyzny.

„Dużo mądrych rzeczy pisze Pan w swoich felietonach. Czytam je regularnie.” – właściciel salonu meblowego z woj. lubuskiego.

Wasz raport uzmysłowił mi jaki ogromny potencjał mają małe firmy w Polsce i dzięki tej wiedzy zmieniliśmy strukturę oferty.” – dystrybutor akcesoriów meblowych.

Wnioski z waszych raportów w zasadzie pokrywają się w 100 procentach z naszymi wynikami eksportowymi.” – producent mebli tapicerowanych.