pol    en

Index to wiodąca wystawa projektowania wnętrz w Indiach od 34 lat, odbywająca się co roku w Mumbaju, a także największa w kraju platforma handlowa poświęcona wnętrzom, architekturze, materiałom i wzornictwu, która skupia dostawców i nabywców z całego świata. Od 2019 roku targi odbywają się w formule dwóch edycji rocznie, nie tylko w Mumbaju, ale również w stolicy kraju - Nowym Delhi.

Dlaczego warto zainteresować się rynkiem indyjskim i udziałem w targach „Index India”?

Indie są obecnie drugim najludniejszym państwem na świata z liczbą ludności przekraczającą 1,4 mld. Pomimo, że dzisiaj jest to kraj w większości ubogi i tzw. klasa średnia i wyższa stanowi niewielki ułamek społeczeństwa, to przy tak dużej liczbie obywateli nadal mówimy o kilkudziesięciu milionach potencjalnych odbiorców mebli.

Indie są też krajem, który w ostatnich latach rozwijał się w bardzo szybkim tempie zwiększając swoje PKB 6-krotnie na przestrzeni ostatnich 20 lat. IMF (Międzynarodowy Fundusz Walutowy) prognozuje, że tylko do końca 2027 roku indyjska gospodarka urośnie o ponad 35% i przekroczy wartość 4,5 bln dolarów. Tak dynamiczny rozwój zwiastuje rosnące zapotrzebowanie również na elementy wyposażenia wnętrz. W rezultacie Indie stają się coraz bardziej popularnym kierunkiem eksportu dla wiodących producentów mebli na świecie, a Polska, będąca jednym z takich producentów, również może mieć w tym swój udział. Aby to osiągnąć, ważne jest zdobycie uznania wśród indyjskich dystrybutorów mebli, a targi „Index India” stanowią doskonałą do tego okazję.

W celu ułatwienia Państwu procedur związanych z udziałem w targach, firma B+R Studio Tomasz Wiktorski nawiązała współpracę z firmą UMG Index Tradefairs i została przedstawicielem w Polsce międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz „Index India”.

W ramach tej współpracy oferujemy Państwu:

  • możliwość prezentacji własnych produktów i usług na dynamicznie rozwijającym się rynku indyjskim
  • szansę na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i pozyskanie nowych odbiorców
  • pomoc w pozyskaniu informacji o rynku indyjskim
  • możliwość wynajmu przestrzeni targowej i dopełnienie formalności z tym związanych
  • porady i pomoc w zakresie transportu, rozliczeń i spedycji

Kiedy odbędą się targi?

Data: 11-13.08.2023 r.
Miejsce: Nowe Delhi, Pragati Maidan
Budynek: International Exhibition-cum-Convention Centre (IECC), hala 4 i 5

Jeśli chcieliby Państwo wziąć udział w targach "Index India" i zaprezentować swoje produkty potencjalnym klientom, zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji na temat targów oraz warunków finansowych wynajmu przestrzeni targowej.

Kontakt:

Tomasz Wiktorski
nr tel. +48 790 027 920
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Index India