pol    en

Pragniemy poinformować, że Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie zaprasza przedsiębiorców z województwa lubelskiego do udziału w wydarzeniu targowo-wystawienniczym pn. High Point Market, Karolina Północna (Stany Zjednoczone), w terminie 26-30.10.2024 r. (+/- 1 dzień). W ramach dofinansowania, stanowiącego pomoc de minimis, Województwo Lubelskie pokryje 100% kosztów uczestnictwa przedsiębiorcy.

Ogłoszenie o naborze skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa) prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego, tj. posiadających siedzibę lub oddział na terenie województwa lubelskiego od minimum 6 miesięcy (na dzień złożenia wniosku), z branży meblarskiej (zgodnie z tematyką Targów). Maksymalna przewidywana liczba uczestników wyjazdu: 6 przedsiębiorców (12 osób, max. 2 osoby z jednego MŚP).

Celem udziału przedsiębiorców w Wyjeździe jest wzmocnienie potencjału eksportowego firm z sektora MŚP z województwa lubelskiego oraz ekspansja MŚP na rynki zagraniczne, w tym wzrost ich potencjału eksportowego i rozpoznawalności w oparciu o zdiagnozowane kluczowe sektory stanowiące o konkurencyjności regionu, a także nawiązanie nowych kontaktów biznesowych przez MŚP z regionu oraz zdobycie nowych rynków zbytu i kanałów dystrybucji.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Departamentu Gospodarki:

nr tel:
81 537 16 18
81 478 14 99
81 537 16 51
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin oraz więcej szczegółów można znaleźć na portalu gospodarczym województwa lubelskiego:
https://gospodarka.lubelskie.pl/pl/aktualnosci/misje-gospodarcze/oglaszamy-nabor-targi-high-point-market-w-karolinie-polnocnej-

HighPointLubelskie