O NAS

Firma B+R STUDIO należy do World Furniture Confederation

 

 

Misja

Dostarczanie wiedzy o funkcjonowaniu rynku meblarskiego

O nas

B+R Studio to zespół ekspertów specjalizujących się w analizach rynku meblarskiego w Polsce i za granicą. Ze względu na wąską specjalizację potrafimy dotrzeć do sedna mechanizmów rządzących rynkiem i podpowiedzieć dobre rozwiązania. Z uwagi na nasze doświadczenie oszczędzamy Twój czas.

97% klientów korzystających z usług B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego jest zadowolonych, ponieważ dostarczyliśmy wiedzę, której potrzebowali.

97% klientów poleciłoby usługi B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego swoim znajomym.

85% klientów stwierdziło, że zrealizowana usługa w pełni spełniła ich oczekiwania, a 15% klientów zaproponowało dodatkowo rozszerzenie zakresu usług B+R Studio o nową wiedzę.

45% klientów B+R Studio Analizy Rynku meblarskiego regularnie korzysta z naszych usług.

65% klientów zadeklarowało, że ponownie zwróci się do B+R Studio Analizy Rynku Meblarskiego jeśli będą mieli potrzebę zdobycia nowej wiedzy.

Wyniki na podstawie ankiety satysfakcji klienta realizowanej po wykonaniu usług w latach 2010-2014

Referencje

„Byliśmy kiedyś na Państwa prezentacji. Wcześniej produkowaliśmy meble łazienkowe, ale tam Pan pokazywał, że meble łazienkowe to tylko 2% rynku, a skrzyniowe to 28%. No i teraz od roku robimy meble do salonów i firma rozwija się świetnie.” – właściciel mikrofirmy z Opolszczyzny.

„Dużo mądrych rzeczy pisze Pan w swoich felietonach. Czytam je regularnie.” – właściciel salonu meblowego z woj. lubuskiego.

Wasz raport uzmysłowił mi jaki ogromny potencjał mają małe firmy w Polsce i dzięki tej wiedzy zmieniliśmy strukturę oferty.” – dystrybutor akcesoriów meblowych.

Wnioski z waszych raportów w zasadzie pokrywają się w 100 procentach z naszymi wynikami eksportowymi.” – producent mebli tapicerowanych.

Wybrane referencje:

 

Współpraca

W mediach

Nasze komentarze regularnie publikują najważniejsze media ogólnopolskie i branżowe: