pol    en

W naszym najnowszym raporcie poddaliśmy analizie sklepy internetowe posiadające w swojej ofercie meble i artykuły dekoracyjne, z wyłączeniem portali aukcyjnych. Na tej podstawie przygotowaliśmy ranking najczęściej odwiedzanych e-sklepów w wybranych krajach UE.

Badaniem objęliśmy 14 największych pod względem ludności krajów UE oraz Wielką Brytanię, tj. Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Polska, Rumunia, Holandia, Belgia, Czechy, Grecja, Portugalia, Szwecja, Węgry oraz Austria.

Raport dostarczy Państwu między innymi informacji na temat najpopularniejszych e-sklepów pod względem liczby odwiedzających oraz generowania największego ruchu na stronie. W raporcie zwrócono również uwagę na e-sklepy, które istnieją w więcej niż jednym kraju.

REME

Rynek e-commerce rozwija się bardzo dynamiczne, a trwająca pandemia jeszcze bardziej przyspieszyła ten proces. Jak wygląda rynek w największych krajach UE? Które e-sklepy są najbardziej popularne? Nasz raport przybliży Państwu wiedzę na ten temat.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji dotyczących e-sklepów meblowych w Europie, to zachęcamy do nabycia naszego raportu.

Więcej informacji o raporcie:
REME Wyciąg Pobierz

Cennik:
REME Cennik Pobierz

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.