pol    en

Pawilon UE – ekskluzywna inicjatywa stworzona przez NürnbergMesse India – nowych właścicieli marki INDEX PLUS wyłącznie dla europejskich marek, które będą mogły wziąć udział w targach w najlepszym miejscu.

Na pawilon będzie przeznaczona przestrzeń premium przy wejściu na targi, co ma przyciągnąć uwagę odwiedzających kluczowych klientów. Zarówno B2B (architektów, projektantów wnętrz, dealerów) jak i B2C (klientów z najwyżej półki) pochodzących z najważniejszych miast całych Indii.

B+R Studio Tomasz Wiktorski jest oficjalnym przedstawicielem organizatora targów INDEX PLUS w Polsce. Jeśli rozważają Państwo zakup powierzchni na targach INDEX PLUS w Nowym Delhi lub Mumbaju i ekspansję swoich produktów na perspektywiczny rynek indyjski zapraszamy do skontaktowania się z nami. Jesteśmy w stanie pomóc w zdobywaniu nowych klientów i nawiązywaniu relacji z zagranicznymi partnerami.

Oferta udziału w targach

Kontakt:

Tomasz Wiktorski
+48 790 027 920 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

index pawilon eu