pol    en

Drodzy producenci mebli z Ziemi Łódzkiej!

Chcielibyśmy przedstawić Państwu szansę na rozwój Waszej firmy na rynkach zagranicznych przy wsparciu naszej firmy.

B+R Studio Tomasz Wiktorski już od ponad 15 lat wspiera producentów mebli oraz firmy z pokrewnych branż w osiąganiu sukcesów na rynku poprzez realizację różnorodnych projektów rozwojowych. Nasza oferta jest kompleksowa, a usługi z zakresu m.in. badań i analiz rynku, doradztwa strategicznego oraz sourcing&logistic, przyczyniły się do zwiększenia potencjału eksportowego oraz umożliwiły ekspansję na nowe rynki wielu firmom. W tym miejscu chcielibyśmy poinformować, że mają teraz również Państwo szansę skorzystania z naszych usług, które dodatkowo mogłyby być sfinansowane dzięki programowi FELD.01 Fundusze europejskie dla innowacyjnego Łódzkiego. W kontekście działania FELD.01.05 Konkurencyjność MŚP, możliwe będzie tworzenie nowych modeli biznesowych poprzez specjalistyczne usługi doradcze, np. badanie rynku, dofinansowanie produktu lub usługi do danego rynku, przygotowanie i rozwój strategii internacjonalizacji.

Dzięki dofinansowaniu możliwe będzie wdrożenie innowacyjnych rozwiązań produktowych i procesowych, a my jesteśmy gotowi wesprzeć Państwa w całym procesie, począwszy od przygotowania dokumentacji aplikacyjnej, przez wdrożenie innowacji, badania rynku, po  wsparcie w internacjonalizacji działalności. Nasze doświadczenie, wiedza i kompleksowe podejście do tworzenia strategii biznesowych mogą znacząco przyspieszyć Wasz rozwój na rynkach międzynarodowych.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naborze dotacji i skorzystania z usług naszej firmy, która może być kluczowym partnerem w Państwa ekspansji na rynki zagraniczne.

Planowane zakończenie naboru to 12 czerwiec 2024 r., dlatego warto już dzisiaj przeanalizować swój udział w naborze i jak najszybciej działać!

Zapraszamy zainteresowane firmy do bezpośredniego kontaktu celem poznania Waszych potrzeb i omówienia szczegółów naszej propozycji.

Kontakt:
Tomasz Wiktorski
+48 790 02 79 20
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.