pol    en

Szanowni Państwo

W imieniu MGJ mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III Nadmorskiej Konferencji Branży Meblarskiej, której partnerem wydarzenia jest B+R Studio Tomasz Wiktorski.

Konferencja kierowana jest w szczególności do producentów mebli z drewna litego i przedstawicieli firm reprezentujących branżę meblarską i drzewną. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia, które pozwolą na jeszcze lepsze funkcjonowanie w tak dynamicznym otoczeniu rynkowym.

Podczas wykładu dr inż. Tomasza Wiktorskiego będziemy mieli okazję spojrzeć w przyszłość rynku drzewnego i meblarskiego w Polsce oraz poznać aktualne trendy oraz prognozy, zanalizować perspektywy rozwoju oraz wyznaczyć kierunki postępu w branży meblarskiej. Nie zabraknie także analizy zapotrzebowania na surowiec drzewny w kontekście sektora meblarskiego.

Praktycznym i przydatnym elementem będzie również wykład poświęcony szczegółowej klasyfikacji jakościowej drewna liściastego, który poprowadzi dr hab. inż. Paweł Kozakiewicz – Dyrektor Instytutu Nauk Drzewnych i Meblarstwa SGGW. Omówione zostaną techniki klasyfikacyjne, normy jakości, a także aspekty zrównoważonego korzystania z zasobów drzewnych. Wiedza ta pozwoli Państwu na lepsze zrozumienie różnic w klasyfikacji drewna liściastego, co jest potrzebne przy zakupach i odbiorach jakościowych drewna do konkretnego zastosowania. Ekspert w tej dziedzinie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, co pomoże uczestnikom dobierać odpowiednia klasy tarcicy do stosowanego procesu produkcji, a tym samym optymalizować koszt zakupu surowca.

Nie możemy zapomnieć o pełnym praktycznych wskazówek pokazie brakarskim, który odbędzie się w jednym z najnowocześniejszych tartaków na północy Polski. Podczas pokazu brakarskiego specjaliści zaprezentują w jaki sposób rozpoznawać i dokonywać pomiaru wad drewna oraz klasyfikować surowiec drzewny. Będzie on także okazją do zwiedzenia całego zakładu tartacznego, w tym nowatorskich technologii i innowacyjnych rozwiązań w zakresie obróbki drewna.

Aby dodać szczyptę relaksu i umożliwić networking w nieformalnej atmosferze, na zakończenie konferencji zaplanowano wyjątkową kolację branżową. To doskonały moment, aby podsumować zdobytą wiedzę, porozmawiać o nowych pomysłach i zawrzeć ważne kontakty biznesowe.

Serdecznie zachęcamy do udziału już w III edycji Nadmorskiej Konferencji, która z pewnością przyniesie Państwu wiele korzyści zawodowych i inspiracji. Niech to będzie niepowtarzalna okazja do wzbogacenia swoich kompetencji oraz uporządkowania wiedzy, jak również do nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z ekspertami i przedstawicielami branży.

Termin: 19-20.10.2023 r.

Miejsce: Leśniewo

Nocleg: Hotel Wieniawa Spa&Wellness, Rekowo Górne

Koszt: 800 zł netto/os.

Program konferencji  

Więcej informacji i zgłoszenia pod nr tel.: 512 405 310

Do zobaczenia na konferencji!

nadmorska konferencja1