pol    en

W imieniu organizatora z ogromną przyjemnością chcemy zaprosić Państwa do aplikowania na nadchodzące wydarzenie "Mobiliyum Furniture B2B Event". Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-25 września 2024 roku w Centrum Handlowym Mobiliyum Furniture Mall w Inegol-Bursa, w Turcji. Głównym sponsorem tego wydarzenia jest Ministerstwo Handlu Republiki Tureckiej.

Mobiliyum Furniture Mall to pierwsze w Turcji Centrum Handlowe, które skupia 225 czołowych producentów mebli z Turcji na powierzchni 225 000 m², czyniąc je największym meblowym centrum handlowym w Europie.

To wyjątkowe wydarzenie "premium – free to attend - hosted buyer event" jest zarezerwowane wyłącznie dla “zaproszonych klientów premium”.

Udział w w tym ważnym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Dla zaproszonych gości organizator zapewnia:

  • bilety lotnicze w obie strony
  • transfery z lotniska i z miejsca wydarzenia do hotelu
  • zakwaterowanie w hotelu 5-gwiazdkowym na 3 noce

To wyjątkowa okazja do nawiązania bezpośrednich spotkań z 225 producentami wysokiej jakości mebli do domów i mieszkań podczas wizyt w salonach przez 3 dni.

Firmy meblarskie, które będą uczestniczyć w wydarzeniu jako wystawcy, mogą Państwo sprawdzić na stronie: www.mobiliyumpremiumb2b.org

Harmonogram i Q&A

Programme&Q&A

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, zapraszamy do kontaktu: 
Milena Dorozińska
nr tel. 792 731 201
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Baner Turcja