pol    en

Szanowni Państwo,

Już niebawem na naszej stronie www.brstudio.eu w zakładce Raporty będą dostępne w sprzedaży cztery raporty branżowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, trendom i obecnej sytuacji w branży meblowej skupiliśmy się na obszarze handlu meblami. Dla Państwa przeanalizowaliśmy europejski rynek e-commerce, największych dystrybutorów mebli tapicerowanych i skrzyniowych w Stanach Zjednoczonych oraz sprawdziliśmy jak kształtują się ceny mebli w sklepach meblowych w Polsce. W efekcie powstały 4 raporty, których tematyka, mamy nadzieję, sprosta potrzebom Państwa firm w dzisiejszych czasach.

Pierwszy z nich, to kolejna już edycja raportu „Ranking e-sklepów meblowych w Europie”. Raport dostarczy Państwu wiedzy na temat najczęściej odwiedzanych sklepów meblowych online w 20 największych pod względem ludności krajach Europy. W raporcie ponadto znajdą się dane nie tylko dotyczące ilości wejść na stronę, ale również liczba odwiedzonych podstron, współczynnik odrzuceń i średni czas spędzony na stronie. Jeśli myślą Państwo o rozwoju na rynku e-commerce, ta pozycja z pewnością jest dla Was.

Drugi, analizowany obszar dotyczy rynku amerykańskiego. Jak Państwo już zapewne wiecie, Stany Zjednoczone to pierwszy odbiorca polskich mebli poza Europą, a eksport w ostatnim roku wzrósł o blisko 100 mln euro. Dlatego też postanowiliśmy przybliżyć Państwu w dwóch wydaniach raportu "Wybrani dystrybutorzy mebli w USA" ofertę największych dystrybutorów mebli tapicerowanych i skrzyniowych. W raportach wskazaliśmy podobieństwa i różnice między meblami polskich producentów a meblami oferowanymi w amerykańskich sklepach. Przegląd raportów pomoże odpowiedzieć na pytanie, czy Wasza oferta meblowa spełni potrzeby amerykańskich konsumentów? Czy mają Państwo szansę zaistnieć na rynku za oceanem?

Z kolei zawartością ostatniego, trzeciego raportu, skupiamy się na polskim rynku. Chcąc przybliżyć Państwu temat inflacji meblowej powstał raport „Strategie cenowe sklepów meblowych w Polsce”, który podsumowuje 12 miesięczny monitoring cen w ramach badania „Wskaźnik cen mebli”. Badanie to powstało w następstwie niepewnej sytuacji gospodarczej, rosnących cen surowców do produkcji i transportu. Mając w firmie ten raport będą mieli Państwo możliwość zmierzenia dynamicznie zachodzących na rynku zmian i poznania strategii cenowej konkurencji, co pozwoli szybko reagować na postępowanie konkurencji.

E sklepy okadka 1

DM USA okladka I

DM USA okladka II

SC okladka 4 1