pol    en

B+R Studio jako firma zajmująca się badaniem polskiej branży meblarskiej od ponad 15 lat bacznie śledzi  sytuację na rynku meblarskim, ale również czynniki na nią wpływające. W świetle panującej sytuacji gospodarczej, pandemii Covid-19 i rosnącej inflacji postanowiliśmy dokonać szczegółowej analizy zmian cen mebli na rynku konsumenckim. W wyniku poczynionych przez nas badań powstał zupełnie nowy produkt skierowany do producentów i sprzedawców mebli – „Wskaźnik cen mebli”.

„Wskaźnik cen mebli” jest to comiesięczne badanie zmian cen mebli dostarczane w pierwszym tygodniu każdego miesiąca w formie płatnej rocznej subskrypcji.

linked 698 400

„Wskaźnik cen mebli” obejmuje:

Comiesięcznie badanie cen ponad 500 produktów podzielonych na 23 grup mebli w 12 największych sklepach meblowych w Polsce.

W badaniu „Wskaźnik cen mebli” znajdą Państwo:

  • Ogólna zmiana ceny koszyka mebli
  • Ile produktów zdrożało i staniało,
  • W ilu sklepach ceny wzrosły, a w ilu spadły,
  • Średnią zmianę ceny każdej z 23 grup mebli,
  • Średnią zmianę cen w poszczególnych sklepach,
  • Zmiany cen w kolejnych miesiącach.

Dlaczego Warto?

„Wskaźnik Cen Mebli” pozwoli Państwu na natychmiastową reakcję w dynamicznie zmieniających się warunkach i może pomóc w obraniu lub ulepszeniu strategii cenowej czyniąc firmę bardziej konkurencyjną na rynku meblarskim.

Cennik i prezentacja:
Wskaźnik cen mebli – kwiecień 2024 Pobierz
Regulamin subskrypcji "Wskaźnik cen mebli" Pobierz

Kontakt:
Mateusz Strzelczyk
nr tel. 792 731 201
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.